Solidarność międzypokoleniowa

Chatka nr 1 uczestniczyła w międzynarodowym konkursie organizowanym przez stowarzyszenie   z siedzibą w Strasburgu. Celem stowarzyszenia jest promocja i rozwój działań pro-społecznych i kulturalnych w krajach członkowskich Unii Europejskiej i poza nią. . Wysłaliśmy kilka prac rysunkowych o tematyce "Solidarność międzypokoleniowa", które  umieszczone zostały na stronie i głosowali na nie ludzie z wielu krajów.Okazało się , że dwie z naszych prac zostały wyróżnione! Na uroczyste wręczenie nagród pojechaliśmy do Katowic. Tam  okazało się , że Dagmara Fer zdobyła srebrny medal a Dominika Maliszewska wyróżnienie. Dziewczynki otrzymały także pamiątkowe dyplomy. Bardzo cieszymy się z tak wielkiego sukcesu naszych podopiecznych!

 


Ocena: 0 głosów Aktualna ocena: 0

Komentarze / 0

 • Users Avatars Mini
  pisze: 2012-07-27 10:21
  All could <a href="http://writingscentre.com/buy-essays-online.html">buy essays online</a> at the term paper writing service. Purchase the pre written essays and custom essays just because it is fast.
  0
 • Users Avatars Mini
  pisze: 2012-07-27 11:16
  I would like to propose not to wait until you get big sum of money to order all you need! You should just get the loan goodfinance-blog.com or consolidation loans and feel comfortable
  0
musisz zalogować się, aby dodać komentarz... → Zaloguj się | Rejestracja

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego

Współpraca

Teatr Mały

Dla obecnych i przyszłych emerytów